13. sezóna - 8. kolo
Minulú stredu sme nemali na programe ligové kolo, ale čakal na nás turnaj o peniaze. V tom sa najlepšie darilo Simonovi, ktorý si prilepšil slušným vreckovým 😉. Bol to ale dobrý tréning pred Masterom, ktorý sa hral sobotu v Nových Zámkoch. A v ňom nás opäť ťahali Peťo so Simonom 💪. Človek by aj napísal že juniori, ale už juniormi...










