10. sezóna - 13. kolo

18.01.2024
Týždeň nám veľmi rýchlo ubehol a znovu sme sa postavili k sisalovým terčom, aby sme pokračovali ďalším ligovým kolom. V tom minulom kole potvrdil Peťo Mészáros skvelú formu. Pripísal si ďalší triumf v tomto ročníku a svoj už tak veľký náskok na čele ešte navýšil. Simon už nemá šancu dobehnúť svojho juniorského kolegu. Veríme, že Peťo a zvyšok našej bandy sú skvele pripravení na blížiace sa majstrovstvá Slovenska, ktoré nás čakajú tento víkend. Silno držíme palce 👏. Ale späť k lige, ktorá napísala svoje trináste pokračovanie.

Trináste kolo zároveň znamená, že finish je za dverami a zostávajú nám len dve kolá do konca (okrem tohoto, ktoré práve píšem 😁). Takže sa bojovalo o 106 (najmä o TOP 8, kde je to vcelku vyrovnané). Na toto kolo ku nám zavítalo spolu 45 hráčov, čo je naozaj brutalita 😁💪!!! Ďakujeme všetkým hráčom za návštevu a tešíme sa, že ste si prišli zahrať 💪. A k tomu sme mali aj troch nováčikov - Gábor Szarka, Róbert Lipták a Miroslav Hlaváč. Chalani si prišli zahrať a ukázať nám svoje kvality. Všetky terče si do sýta užili a boli maximálne vyťažené. Prvých päť skupín malo šesť hráčov a zvyšné tri hráčov päť. Hrali sme systémom ako vždy - víťazi skupín si zabezpečili priamy postup do pavúka a hráči na druhom a treťom mieste išli do kvalifikácie. Rozlosovali sme skupiny, hráči spoznali svojich súperov a išli sme na to 💪

Skupina A: V prvej skupine večera sa tradične darilo najvyššie nasadenému - Peťovi Mészárosovi. Peťo vyhral štyri zápasy z piatich a to mu stačilo na priamy postup ďalej. Bolo to síce o skóre, ale skupina patrila jemu 💪. Druhé miesto si vybojoval Gabo Kubovič, ktorý rovnako vyhral štyri zápasy, ale skóre bolo proti nemu a tak sa kvalifikoval (iba) do boja o pavúka. Gabo ale pridal bonusy - zavretie čísla 121 + zavretie do 18-tej šípky + zavretie bullom 🎯 👏. O tretie miesto rovnako bojovala dvojica, ktorá vyhrala tri zápasy, ale šťastie stalo na strane Zola Szendrődiho, ktorý sa lepším skóre kvalifikoval do ďalších bojov. Žiaľ, smolu mal Andrej Herenčár, ktorému tri výhry nestačili na lepšie ako štvrté miesto. Predposledný v skupine skončil Erik Mikloš, ktorý vyhral jeden zápas a posledný Matúš Kompas nebodoval vôbec.


Skupina B: V druhej skupine sa najlepšie darilo favoritovi Marekovi Galbavému. Marek nenašiel súpera, ktorý by ho dokázal poraziť a tak si pripísal plný počet výhier 👏. Stratil pritom iba dva legy a priamo postúpil do pavúka 😉. Druhé miesto a postup do kvalifikácie vybojoval Janči Hruška, ktorý tri zápasy vyhral. Čakal ho zápas o pavúka a rovnako postup a kvalifikácia čakala na tretieho - Dominika Šottníka, ktorý mal najlepšie skóre z trojice hráčov, ktorý vyhrali dva zápasy. Dominik si pripísal bonus za zatvorenie čísla 108 💪. Smolu mal žiaľ Maťo Vicena, ktorý pri dvoch výhrach nepostúpil vďaka zápornému skóre, ale rovnako si pripísal bonus - zatvorenie čísla 104 💪. Piate miesto s dvomi výhrami obsadil Jožo Mokrý a posledný Attila Tímár si pripísal body za jednu výhru.


Skupina C: V tretej skupine sa najviac darilo Zsoltovi Csimmovi, ktorý vyhral štyri zápasy a iba raz ho dokázal súper poraziť 👏. Pekná hra mu vyniesla priamy postup zo skupiny. Hráči na druhom a treťom mieste vybojovali tri výhry a to im dokonale stačilo na postup. Druhý skončil navrátilec Csaba Halászik a tretí Radko van Kobra. Obaja sa tak mohli tešiť na ďalší zápas, v ktorom bojovali o pavúka 😉. Žiaľ, dve výhry nestačili na postup a Peťo Heriban + Maroš Košec sa s kolom rozlúčili už po skupinách. Stačilo to iba na štvrté, resp. piate miesto. Nováčik na lige - Róbert Lipták zabodoval raz a skončil posledný.


Skupina D: Štvrtá skupina mala svojho favorita na najvyššej pozícii. Bez problémov si so súpermi poradil Laco Hájos, ktorý vyhral všetky zápasy a pri skvelej hre stratil iba jediný leg 👏. Laco postúpil priamo do pavúka a pridal aj bonus za hodené bingo 💪. Peknú hru predviedol aj druhý v poradí - Kornél Szendrődi, ktorý vyhral štyri zápasy a postúpil ďalej. Ku Kornélovi sa do kvalifikácie pridal aj tretí Paťo Vrábel, ktorý vyhral trikrát a to mu bez problémov stačilo. Mimo postup skončil Peťko Šujdák, ktorý vyhral dva zápasy a obsadil štvrté miesto. Piaty skončil Ondrej Kubiček, ktorý ale pridal tri bonusy - bingo + zavretie čísla 122 a zavretie 148 👏😃. Posledný Róbert Podolec nebodoval.


Skupina E: Piatu skupinu nevyhral favorit a nasadený hráč, pretože navrátilec Kubo Daniš bol lepší 👏. Kubo nedal súperom šancu a všetkých päť zápasov vyhral 😉. Postúpil priamo do pavúka. Druhý Marek Lenčéš nestačil v zápase o prvenstvo na Jakuba a tak sa musel uspokojiť s druhým miestom a kvalifikáciou. Tretí Rudo Gabriš vyhral tri zápasy a vybojoval si posledné postupové miesto z tejto ťažkej skupiny. Na silných súperov nestačili dve výhry Rasťovi Antošovi a tak sa kolo skončilo pre neho už po skupinách. Piaty Štefan Szabó dokázal zabodovať v jednom zápase a posledný Marek Kilian neodohral dobré kolo a nebodoval.


Skupina F: Od tejto skupiny sme mali už len pätice hráčov a skupinu číslo 6 vyhral s prehľadom nasadený Roman Dobrócsi. Roman zahral skvelé šípky a všetky štyri zápasy vyhral 😃. Dokonca nestratil ani jeden leg a prihodil aj bonusy - zavretie čísla 119 a zatvorenie do 18-tej šípky 👏. Druhé miesto si vybojoval Peťo Šujdák st., ktorý vyhral tri zápasy a postúpil ďalej. Druhý nováčik večera - Miroslav Hlaváč sa uviedol skvele a pri prvej účasti postúpil do kvalifikácie 👏. Miro vyhral dva zápasy a to mu stačilo. Žiaľ, mimo postup zostala dvojica Erika Šujdáková a Roman Herenčár.


Skupina G: Predposledná skupina sa stala korisťou Lukyho Bachratého, ktorému to zase raz konečne sadlo 😁. Vyhral všetky štyri zápasy a postúpil priamo ďalej 👏. Laci Bazsó v zápase o prvenstvo nestačil na Lukyho a tak sa musel uspokojiť s druhým miestom. Laci ale pridal bonus - zavretie čísla 110 💪. Postup do kvalifikácie si zabezpečil aj tretí - Rišo Bergendi, ktorý vyhral dva zápasy. Na postup to v tomto kole nestačilo Mišovi Miklošovi, ktorý vyhral iba jeden zápas, ale aj on pridal bonus - zatvorenie čísla 118 👏. Posledný Tomi Somogyi nemal svoj deň a nevyhral ani jeden zápas.


Skupina H: V poslednej skupine si to o priamy postup rozdali Peťo Kacska a Simon Szedlár. Rovnaký počet výhier + rovnaké skóre rozhodol vzájomný zápas. Peťo ho vyhral a tak opäť vyhral skupinu a postúpil priamo do pavúka 😃. Simon musel do kvalifikácie z druhého miesta a pridal aj jeden bonus - 180-tku 💪. Posledný hráč, ktorý sa dokázal kvalifikovať ďalej bol Juro Bednárik. Ďuri vyhral dva zápasy a o jeden leg predbehol Peťa Prnu st. Peťo mal v tomto prípade smolu a tak sa kolo pre neho skončilo. Posledný nováčik - Gábor Szarka nebodoval.


Skupiny nám určili osem postupujúcich do pavúka a zvyšných osem hráčov doplnili víťazí kvalifikačných zápasov. Tu sú výsledky :


Laci Bazsó 2:0 Radko van Kobra

Janči Hruška 2:0 Miroslav Hlaváč

Peťo Šujdák st. 1:2 Dominik Šottník

Csaba Halászik 0:2 Rišo Bergendi

Simon Szedlár 2:1 Paťo Vrábel

Gabo Kubovič 0:2 Rudo Gabriš 

Marek Lenčéš 2:0 Zolo Szendrődi 

Kornél Szendrődi 2:1 Juro Bednárik


Last 16: V prvom zápase tejto fázy na seba narazili Peťo Mészáros a Laci Bazsó. Peťo do zápasu začínal a skvelý prvý leg takmer nezvládol. Pekné náhody vystriedal boj na doubloch, ale Laci svoje šance nevyužil a tak Peťo podanie udržal. Na ťahu bol Laci, ktorý pri vlastnom podaní pridal a aj Peťo pokračoval v pekných náhodoch. 20-ta šípka rozhodla o tom, že Peťo si pripísal brejk a viedol 2:0. Laci bojoval ako vládal, ale double ho zradili a Peťo pri vlastnom podaní zatvoril číslo 70, ktoré ho posunulo ďalej po výhre 3:0 👏. V druhom zápase sa proti sebe postavili Marek Galbavý a Janči Hruška. Janči začínal do zápasu a pekný leg si obaja pokazili v závere. Obaja rozpútali doublovú vojnu a až 40-ta šípka rozhodla o tom, že Marek získal brejk a viedol. V druhom legu si Marek pripísal 180-tku 👏, ale pokračoval v trápení na zatváraní. Opäť rozhodol až double 1, keď Janči bol ešte ďaleko. V treťom legu si Marek vybojoval aj druhý brejk, keď doubloval o moc lepšie a po výhre 3:0 postúpil do osmičky. V treťom zápase sa bojovalo na päť legov. Zsolti Csimma vs. Dominik Šottník. Zsolti začínal a prvý leg patril jasne na jeho stranu. Pekné náhody, zohrávka na D10 a zavretie na prvú znamenalo stav 1:0. Dominik podával a pridal na skórovaní, lenže aj Zsolti hádzal pekne a najmä skvelé zatváral. Pripravený D16 opäť trafil na prvú a 19-tou šípkou získal brejk. Podával na výhru a mohol to rýchlo vybaviť, ale doublovanie sa zaseklo... Dominik svoju šancu využil a číslom 51 znížil na 2:1. Dokonca pri vlastnom podaní mu nerobilo číslo 78 žiadny problém a razom sme mali 2:2 a drámu. Zsolti ale mal výhodu servisu a tri šípky sa ukázali ako výhoda. Chalani sa držali bok po boku. Zsolti si pripravil číslo 116 a Dominik mal 136. Zsolti ale číslo 116 zatvoril a rozhodol o svojom postupe po výhre 3:2 👏😉. Štvrtý zápas odohrala dvojica Laco Hájos a Rišo Bergendi. Laco do zápasu začínal a prvý leg mal byť jeho... Ale nebol... Lacovi nešli double a Rišo svoju šancu na brejk využil. Ujal sa vedenia a podával. Rišo chytil flow a padalo mu pekne. Tri náhody 100+ mu dali veľký náskok a na nič nečakal. Pripravený D20 trafil na prvú a bolo to zatvorenie 19-tou šípkou. Vedenie 2:0 na strane Riša a favorit Laco bol na pokraji vypadnutia. Tretí leg ho aj Laco získal, ale bola to tragédia na zatváraní 😁😁😁. Slušne skórovanie, ale koľko šípiek chalani zahodili na doubloch, to ani neviem zrátať... D1 ale Laco trafil a oživil nádeje na zvrat. Ten sa ale nekonal. Rišo mu šance dal, ale proste zatváranie mu nesadlo. Rišo naopak číslo 84 krásne trafil a týmto vystavil stopku Lacovi už v tejto fáze. Rišo po výhre 3:1 postúpil ďalej. V piatom zápase na seba narazili dvaja skvelí hráči - Kubo Daniš a Simon Szedlár. Tento zápas si zaslúžil päť legov a tak aj bolo... Simon do zápasu začínal a hneď svoje podanie stratil. Obaja hodili 180-tku, pekne skórovali, ale double rozhodli v prospech Jakuba. Ten sa ujal vedenia a podával. Vyrovnaný druhý leg opäť získal Jakub, pretože Simonovi double zatiaľ nešli. Kubo viedol 2:0 a Simon podával. Leg číslo tri mu konečne sadol. Dobre náhody + skvelé zatváranie znamenalo zníženie na 2:1. Štvrtý leg mohol Kubo rozhodnúť, ale Simon bojoval a oplatilo sa. Číslom 56 si vynútil rozhodujúci leg a mal výhodu servisu. Ale... Chlapci sa v zápase pekne brejkovali a Kubo využil nepremenené double na strane Simona. Najprv D4 odolal, ale vzápätí trafil a po výhre 3:2 si pripísal postup ďalej 💪. Šiesty zápas odohrali Roman Dobrócsi a Rudo Gabriš. Rudo vyhral rozhod a začínal. A začal naozaj skvele. Dokonca si pripísal aj bingo 👏. Síce double nešli tak ako by mali a zavrel to až doublom majstrov, ale mal náskok a ujal sa vedenia. Roman ale pridal. Podanie v druhom legu si uhájil a vyrovnal zápas na 1:1. Potom mal opäť dobre rozohratý leg Rudo, ale double ho zradili. Roman znížil na D20 a prvou zatvorenou šípkou získal brejk. Rudo ale bojoval a opäť dobre skóroval. Lenže double boli tragédia. Tie ho stáli zápas. Veľa veľa nepremenych šípiek a Roman si pekne zhodil na 56 a týmto zatvorením ukončil zápas - 3:1. V predposlednom zápase vyzval Luky Bachratý na súboj Mareka Lenčéša. Luky do zápasu začínal, ale proti podaniu to išlo lepšie Marekovi. Ten si pekne zohral na D10 a ihneď zatvoril. Ujal sa vedenia a podával. V druhom legu opäť nedal Marek súperovi šancu a zakrátko bolo 2:0. Marek mohol získať aj druhý brejk, ale double mu v treťom legu nesadli. Luky to využil a znížil. Dokonca mohol získať brejk a vyrovnať, ale nedal a Marek mu už šancu nedal. Zatvoril číslo 50 a postúpil po výhre 3:1 💪. V poslednom zápase sa stretli Peťo Kacska a Kornél Szendrődi. Peťo začínal do zápasu a hneď o svoje podanie prišiel. Nešlo mu skórovanie a Kornél to využil. Zavrel číslo 32 a viedol. Naviac, mal podanie na svojej strane. Leg si skvele rozohral, ale natrápil sa na jeho získanie. Peťo po výhre v skupine dlho čakal na ďalší zápas a tak šancu na brejk nevyužil. Kornél zvýšil na 2:0 a bol jeden leg od postupu. Potom sa usmialo šťastie aj na Peťa, keď sa mu podarilo znížiť. Ale to bolo málo. Kornél si posledný leg dobre rozohral a pripravené číslo 40 zatvoril čo znamenalo výhru 3:1 a postup do štvrťfinále.


Last 8: Túto fázu nám nemohol otvoriť nikto iný ako náš líder Peťo Mészáros. Proti nemu sa postavil Marek Galbavý. Marek si vybojoval právo začínať a otvoril nám štvrťfinále. Pri vlastnom podaní dal súperovi šancu na brejk, ale Peťo si zo 112 nedokázal zohrať, pretože toto číslo prehodil 😁. Marek to využil a leg zostal na jeho strane. A vzápätí pri podaní Peťa mohol pridať ďalší. Pekný leg pri podaní súpera nevyužil, pretože nedokázal zavrieť. Peťo mu to pekne ponúkal na zlatom podnose a Marek to nevedel ukončiť. Až Peťo doublom 1 dokázal vyrovnať stav. Tretí leg podával Marek a hoci dával šance Peťovi, podržal si vlastný servis a vyhrával 2:1. D10 trafil na prvú. Peťo ale odpovedal rovnako. Náhody boli vyrovnané, len koncovka sa vylepšila, pretože aj Peťo D10 zavrel na prvú a vyrovnal. Do rozhodujúceho legu začínal Marek. Mal výhodu, ktorú ale nevyužil. Peťo dvomi peknými náhodmi zhodil skóre skôr a rovnako si v koncovke poradil s číslom 8. Získal brejk v najlepšej možnej chvíli a zápas otočil na svoju stranu. Po výhre 3:2 si vybojoval semifinále Peťo. V druhom zápase sa stretli rovnako dvaja domáci hráči - Zsolti Csimma a Rišo Bergendi. Rišo vyhral rozhod a začínal. Úvod do zápasu mal skvelý. Pekné náhody zakončené doublom na prvú. Rišo si zohral na číslo 51, ktoré bez problémov zavrel a vyhrával. Zsolti sa snažil o odpoveď, ale Rišo bol rozbehnutý. Skóroval lepšie ako súper a hlavne double mu išli tak ako chcel. Rišo si pri podaní súpera zohral po 15-tich šípkach na číslo 24 a 17-tou šípkou leg ukončil 💪 - 0:2. Zsolti sa vôbec nestihol dostať do zápasu a bolo vybavené. Rišo pri vlastnom podaní pokračoval a zápas rozhodol najrýchlejšie ako sa dalo. Súperovi nedovolil ani zhodiť na zatvárateľné číslo a bol koniec. Po výhre 3:0 postúpil Rišo, ktorý odohral zápas s priemerom takmer 72 👏. V treťom štvrťfinále sa stretli Kubo Daniš a Roman Dobrócsi. Do zápasu začínal Kubo a vstup mal naozaj skvelý. Vysoke náhody mu dali pohodlný náskok, ktorý ale takmer predoubloval. Roman sa doťahoval a doťahoval, ale nestihol. Jakub to zavrel a vyhrával. Úvod druhého legu vyšiel obom skvele a celý leg sa držali pri sebe. Roman sa dostal vďaka výhode troch šípiek na zatváranie skôr, ale minul. Kubo sa polepšil oproti prvému legu a zavrel číslo 76 a ujal sa vedenia 2:0 👏. Posledný leg odštartoval Kubo pri vlastnom podaní 180-tkou 💪, na ktorú Roman odpovedal dvomi vysokými náhodmi. Kubo ale v závere využil výhodu podania a Romana do hry viac nepustil. Zavrel aj tretí leg a vyhral 3:0. Kubo sa tak stal tretím semifinalistom. Štvrťfinále sme ukončili zápasom Marek Lenčéš vs. Kornél Szendrődi. Presnejší v rozhode bol Kornél a do zápasu začínal. Začiatok zápasu mu vyšiel skvele a úvodný leg získal pre seba. V tom druhom Kornél proti podaniu šupol 180-tku, ktorou sa na Mareka dotiahol. Ten mal dve šípky na vyrovnanie, ale nepremenil ich a tak Kornél trestal. Dostal sa do dvojlegového vedenia a ešte naviac podával. Lenže Marek pridal a dokázal si stratené podanie vybojovať späť. Okamžite súpera brejkol a znížil. A pri ďalšom vlastnom podaní vyrovnal. Lepšie skórovanie mu dalo slušný náskok a aj keď zopár doublov minul, bez problémov leg získal. Stav 2:2 a išlo sa do rozhodujúceho legu. Kornél začal lepšie ako Marek a vyzeralo to na prekvapenie. Lenže Marek 140-tkou v správny moment súperovi ušiel. Kornél ešte zabojoval a zatlačil na Mareka, ale ten už mal pripravený D12, ktorý trafil na prvú a peknou otočkou z 0:2 na 3:2 dokázal postúpiť do semifinále 💪.


Semifinále: Trináste kolo zatiaľ skvele vychádzalo štvorici - Rišo, Peťo, Kubo a Marek. Všetko skvelí hráči, ktorí bojovali o triumf. V prvom semifinále sa stretli Peťo Mészáros s Rišom Bergendim. O Peťovi viac už ani nemám čo napísať. Je to jasný líder celej sezóny a takisto víťaz 10-tej sezóny 💪. Na druhej strane Rišo, ktorý opäť raz ukázal skvelé šípky najmä v pavúku proti silným hráčom. V rozhode na stred bol presnejší Peťo a tak nám odštartoval semifinále. Začiatok nesadol chalanom ako by chceli. Peťo jedným veľkým náhodom súperovi ušiel a náskok dokázal zúžitkovať. Ujal sa vedenia 1:0 a na ťahu bol Rišo. Ten oproti prvému legu pridal, ale aj Peťo trikrát dokázal hodiť 100+. Rišo mal pripravené číslo 78, na ktoré sa už ale nedostal. Peťo čakal na čísle 74 a toto číslo na dve šípky pekne zatvoril 👏 - 2:0. Získal brejk a mohol rýchlo zápas rozhodnúť. Vyrovnaný tretí leg Peťo štyri šípky nevyužil a Rišo sa konečne dostal do hry. Znížil a naviac podával. Lenže Peťo proti podaniu lepšie skóroval a aj keď dve kolá odmietal postup, v tom treťom zavrel D2 na prvú a opäť si vybojoval finále. Finálový súper pre Peťa určilo druhé semifinále medzi Kubom Danišom a Marekom Lenčéšom. Kubo ku nám zavítal po dlhšej dobe a potvrdil svoje kvality. Marek sa konečne chytil do formy a útočí na vyššie priečky. Výhodu podania si vybojoval Marek a začínal. Začal lepšie, ale Kubo ku koncu legu pridal. Marek svoje šípky na čísle 70 nepremenil a Jakub pripravených 98 áno 👏. Zatvoril a hneď získal brejk. Naviac podával a mal šancu zvýšiť skóre, ale nepodarilo sa a Marek ponúknutú šancu využil. Zohral si na 52 a zavrel - 1:1. Opäť podával Marek a tretí leg patril jemu. Pekne si zohral po 15-tich šípkach na číslo 90 a toto číslo aj zatvoril čím otočil stav na 2:1 vo svoj prospech a razom musel Kubo doťahovať. Možno už ani sám neveril, že vyrovná, pretože sa mu Triple nedarili. Marek dostal kopec šancí na doubloch, ale on (skvelý zatvárač 😁) zaváhal. Obojstranne minutých kopec šípiek ukončil až Kubo, ktorý dorovnal stav na 2:2 a išlo sa do posledného legu. Marek sa ale rýchlo oklepal a lepšie skórovanie ho dostalo rýchlejšie na double ako Jakuba. Marek opäť minul šípky na postup a skončil na čísle 5. Ale dokázal si zohrať a zavrieť. Po výhre 3:2 sa tešil z postupu do finále Marek 😉.


Finále: No a čakal nás posledný zápas večera. Do finále sa prebojovali domáci borci Peťo Mészáros a Marek Lenčéš. Peťo sa už môže tešiť z prvého ligového titulu. Má formu a po výhre v minulom kole mohol opäť vyhrať ďalšie kolo. Marekovi táto sezóna nejde tak ako sezónu, dve predtým, ale tretie miesto má minimálne isté. Dokonca, dotiahol sa na druhého Simona. Marek vyhral rozhod na stred a neskoré (časovo)finále odštartoval. Marek mal lepší štart do zápasu. Po 15-tich šípkach mal zohraté na číslo 40 a aj keď prvé tri šípky netrafil, na druhý pokus to vyšlo. Peťo podával v druhom legu a na skórovaní sa zlepšil. Marek od začiatku zatlačil hodenou 180-tkou, ale Peťo sa nezľakol. Aj keď obaja premárnili šípky na doubloch, predsa Peťo D16 zatvoril a vyrovnal - 1:1. Do tretieho legu proti podaniu lepšie vstúpil Peťo. Už to vyzeralo že sa mu podarí leg uchmatnúť, ale Marek dvomi vysokými náhodmi zohral až na číslo 24 a zavrel. Takmer stratený leg získal a získal aj psychickú výhodu. Opäť viedol a na ťahu bol Peťo. Možno práve tento treti leg rozhodol cely zápas, pretože Peťo trošku vypadol z tempa a aj keď mal šancu na zatváraní pri čísle 91, nezavrel a Marek ho potrestal. D10 zavrel na prvú a mal náskok dvoch legov - 3:1. V poslednom legu už skúsenejší Marek nedovolil žiadnu drámu a tri stovkové náhody mu dali obrovský náskok. Záver si pripravil na číslo 40 a 20-tou šípkou nám uzavrel kolo číslo 13. Marek si pripísal ďalší triumf po výhre 4:1 👏.


Marekovi srdečne gratulujeme k víťazstvu, ktorým zamotal boj o druhé miesto 💪. Bude to ešte napínavé v závere 😉. Peťovi taktiež ďakujeme za predvedenú hru a potvrdil, že nemá konkurenciu v tejto sezóne 😁. Taktiež ďakujeme za krásnu návštevu, pretože 45 hráčov je rekord tejto sezóny 👏. Sme radi, že ste si prišli zahrať a ukázať čo dokážete. Veríme, že aj po majstrovstvách Slovenska zavítate ku nám na ligu a nenecháte si ujsť vyvrcholenie desiatej sezóny. Vidíme sa ďalší týždeň. Dovtedy trénujte a bavte sa šípkami 😉. Čaaaaawte
Vytvorte si webové stránky zdarma!