10. sezóna - 14. kolo

26.01.2024
A máme to za sebou. Uplynulý víkend sa odohrali Majstrovstvá Slovenska v Trnave, na ktorých sme sa zúčastnili aj my - partia hráčov zo Šale 👏. Aj keď väčšina sme zbierali len skúsenosti, našli sa v hlavnom turnaji dvaja hráči, ktorí bojovali statočne až moc dobre 💪. Nebude prekvapením, keď napíšem, že naši ťahúni boli juniori Peťo a Simon. Nepodarilo sa im síce v junioroch získať medailu, ale v konkurencii takmer 500 hráčov turnaja mužov ukázali svoje kvality. Simon sa statočne predral do last 128 a Peťo? Tak tento chlapec to vytiahol až do najlepšej 16-tky na Slovensku 👏😃. Perfektná práca a gratulujeme 👏. Darmo, chalani ukázali, že sú naozaj skvelí hráči a sme na nich hrdí 💪. Všetci zúčastnení ste ale prispeli k tomu, že sa náš klub zlepšuje a sme lepší a silnejší - ďakujeme 👏. Toľko návrat k vrcholu sezóny a poďme si napísať niečo o predposlednom ligovom kole...

Stredu sme pokračovali štrnástym kolom. Finish je už za dverami a budúcu stredu sa ligový ročník číslo 10 uzavrie. Prvé tri miesta sú jasné a nič sa nezmení. Vyzerá to tak, že aj Top 8 (asi) máme hotovú, len sú možné zmeny na pozíciach 5 až 8 a nasadeniach do turnaja najlepšej osmičky. Uvidíme... Na štrnáste kolo nás prišlo opäť veľa - presne 42 kusov čo je nádhera 😁. Ďakujeme a tešíme sa, že zvyšujete kvalitu našej ligy 💪. A mali sme aj štyroch nováčikov - Martin Hamaďák, Filip Gerald, Zoltán Gašparík a Ladislav Deák, ktorí si to prišli vyskúšať a ukázať nám svoje umenie. Prvé dve skupiny mali o zápas viac, lebo hráčov bolo šesť. Zvyšné skupiny boli päťčlenné. Postupová matematika bola rovnaká ako kolá predtým - víťaz si vybojoval priamu účasť v pavúku a hráči na druhom a treťom mieste si dali kvalifikačný zápas o TOP 16. Ideme na to...

Skupina A: Prvá skupina večera (opäť) dopadla podľa očakávania 😁. Stala sa korisťou Peťa Mészárosa, ktorý nedal súperom šancu na priamy postup. Vyhral všetkých päť zápasov so skóre 10:1 💪 a ku skvelej hre pridal aj kopec bonusov - 3 x 180 + 2 x zatvorenie do 18-tej šípky + zatvorenie do 15-tej šípky 👏. Skvele mu sekundoval lepšiaci sa Peťo Kacska, ktorý skončil na druhom mieste. Dokázal vyhrať štyri zápasy a bez problémov postúpil do kvalifikácie 😃. Kvalifikáciu si vybojoval aj tretí Dominik Šottník, ktorý dokázal poraziť troch súperov a aj jeho čakal minimálne ďalší jeden zápas. Žiaľ, mimo postup zostala trojica, ktorá vyhrala jeden zápas. Štvrtý bol nováčik Martin Hamaďák, piaty Jožko Mokrý a posledný v skupine skončil Michal Chmura.


Skupina B: V druhej skupine nenašiel žiadnu konkurenciu navrátilec - Marek Purgy. Ako jediný hráč dokázal vyhrať všetkých päť zápasov na nulu a so skvelým skóre 10:0 postúpil priamo z prvého miesta 😉💪. V ťažkej skupine sa musel uspokojiť s druhým miestom junior Simon Szedlár, ktorý vyhral štyri zápasy, ale aj tak si musel zahrať kvalifikáciu. Pridal ale zopár bonusov - 180-tku + zatvorenie čísla 118 a 2 x zatvorenie do 18-tej šípky 👏. Posledné postupové miesto si v šesťčlennej skupine vybojoval Tomi Somogyi, ktorý vyhral trikrát a k postupu prihodil aj jedno bingo 💪. Štvrtý skončil Andrej Herenčár, ktorému dve výhry nestačili. Piaty Filip Apolen vyhral jeden zápas a skončil až piaty (vďaka doublom 😁). Posledný Gabo Kubovič nemal svoj deň a vôbec nebodoval, aspoň nám vyskúšal znovu rozbehnúť stream na YouTube. 🤪


Skupina C: Tretia skupina mala opäť víťaza v podobe favorita. Marek Lenčéš sa so súpermi nemaznal a všetkých porazil. Keďže sme už mali len pätice v skupinách, tak si pripísal štyri výhry a jasný postup ďalej 💪👏. Marek pridal aj jedno bingo 💪. Druhé a tretie miesto si pripísali hráči s dvomi výhrami. Štefan Szabó a aj Attila Tímár postúpili do kvalifikácie, pričom Štefan pridal aj krásne zatvorenie čísla 130 👏. Na postup nestačila jedna výhra Marekovi Kilianovi, ktorý skončil štvrtý. Rovnako posledný Peťo Šujdák st. bodoval raz a to znamenalo konečnú na tomto kole.


Skupina D: Ďalší očakávaný víťaz skupiny nezaváhal vo štvrtej gruppe. Laco Hájos predviedol jeho skupinový štandard a všetky zápasy vyhral 😃, pričom stratil iba jediný leg a zapísal aj bonus za zatvorenie do 18-tej šípky 💪. Druhé miesto si vybojoval Janči Hruška, ktorému to dobre padalo najmä na doubloch a tak sa kvalifikoval ďalej. Ku nemu sa pridal tretí v poradí - Paťo Vrábel, ktorý vyhral dva zápasy. Nováčik Filip Gerald bojoval o postup, ale jedna výhra nestačila. Poslednému Erikovi Miklošovi to nesedelo tak ako by si predstavoval a kolo sa pre neho skončilo.


Skupina E: Ďalšiu čistú jazdu v skupine predviedol Roman Dobrócsi, ktorý ku koncu ligy šliape solídne 💪. Skupina bola pre neho malinou, keď vyhral všetky štyri zápasy a nestratil ani jeden leg 👏😃. Pekné šípky zahral aj druhý - Maťo Kulich, ktorú si pripísal tri výhry a k postupu pridal aj zavretie do 18-tej šípky 👏. Zaujímavá situácia sa odohrala v boji o tretie miesto. Traja hráči mali jednu výhru a dokonca aj rovnaké skóre 😁. Najlepšie ale skončil Mišo Mikloš, ktorý si v baráži vybojoval baráž. Smolu mali Ladislav Deák a Majo Ujhazi. Pre oboch sa kolo o chlp skončilo.


Skupina F: Ďalší favorit potvrdil svoju rolu v šiestej skupine. Marek Galbavý sa so súpermi nemaznal a všetkých porazil, pričom stratil iba jeden leg 👏. A pridal aj jedno bingo naviac 😉. Druhé miesto a účasť v kvalifikácii neušla Róbertovi Liptákovi, ktorý zaznamenal dve výhry. A potešila sa aj naša ženská stálica - Erika Šujdáková, ktorá rovnako dvakrát vyhrala a postúpila ďalej 😃. Jedna výhra nestačila na postup štvrtému v poradí - Tomášovi Mokošovi. Piaty Maťko Vicena rovnako uhral iba jeden zápas a to bolo málo.


Skupina G: Laci Bazsó si podmanil predposlednú skupinu večera, v ktorej nenašiel súpera a so štyrmi výhrami si pripísal priamy postup ďalej 💪. Pripísal si aj bonus za zatvorenie do 18-tej šípky 😉. Druhé miesto si vybojoval Zsolti Csimma, ktorý vyhral tri zápasy a išiel do kvalifikácie. Doplnil ho tretí v poradí - Radko van Kobra, ktorému dva zápasy zaručili ďalšie pokračovanie. Kobra šupol aj zatvorenie bullom 🎯. Mimo postup zostal Miloš Radošovský, ktorý vyhral len jeden zápas a skončil štvrtý. Posledný Vlado Kavuliak nebodoval vôbec.


Skupina H: No a posledná skupina večera patrila ďalšiemu favoritovi - Rišovi Bergendimu, ktorý vyhral všetky zápasy so skóre 8:1 a priamo postúpil ďalej 💪. Prihodil aj jedno bingo 👏. Postúpiť sa podarilo aj nováčikovi Zoltánovi Gašparíkovi, ktorý vyhral tri zápasy a pridal aj zatvorenie čísla 114 👏😉. Posledný hráč, ktorý si vybojoval postup bol Peťko Šujdák. Peťko vyhral dva zápasy a to stačilo. Pre štvrtého Maxima Csimmu a piateho Gábora Szarku sa kolo skončilo.


Skupiny sme mali úspešne za sebou a poznali sme osem postupujúcich. Ďalších osem hráčov si vybojovalo postup v kvalifikácii, ktorá sa hrala na dva víťazné legy... Tu sú výsledky:

Zsolt Csimma 2:0 Attila Tímár 

Simon Szedlár 2:0 Erika Šujdáková

Róbert Lipták 0:2 Tomi Somogyi

Štefan Szabó 2:0 Radko van Kobra

Zoltán Gašparík 0:2 Paťo Vrábel

Peťo Kacska 2:0 Mišo Mikloš

Maťo Kulich 2:0 Dominik Šottník

Janči Hruška 1:2 Peťko Šujdák


Top 16: Prvý zápas pavúka nám odštartovali Peťo Mészáros a Zsolt Csimma. Peťo začínal do zápasu a prvý leg horko - ťažko vybojoval na svoju stranu. Zsolti lepšie skóroval, ale nedokázal súpera potrestať na doubloch a tak Peťo servis udržal. V druhom legu sa ale karta obrátila a Peťo sa rozbehol. Lepšie skóroval ako Zsolti a konečne aj pekné zatvoril na prvú D10. Dvojlegové vedenie na jeho strane + servis na výhru. Ale Zsolti predsa zabojoval a znížil. Už to vyzeralo, že nezíska bod na svoju stranu, ale predsa sa podarilo a oživil šance na zvrat. A pokračoval aj ďalej. Skvelý štvrtý leg podčiarkol Peťo bingom, ale predsa (zatiaľ) neuhral postup. Zsolti skóroval rovnako skvele a 18-tou šípkou vyrovnal skóre na 2:2 👏. Pekný zápas tak išiel do posledného legu a tam Peťo lepšie skóroval a aj zatváral. Pripravil si číslo 80 a na dve šípky vybavil zápas. Vyhral 3:2 a išiel ďalej. Druhý zápas priniesol asi najlepší zápas večera. Rišo Bergendi sa postavil proti Simonovi Szedlárovi. Simon začínal do zápasu a hneď o svoje podanie prišiel. Rišo mal skvelý vstup do zápasu a hodenou 180-tkou si vypracoval veľký náskok, ktorý využil. Pripísal si k bingu aj bonus za zavretie 18-tou šípkou a viedol 👏. Lenže... Simon otočil kartu. Hneď pri podaní Riša vybojoval brejk naspäť. A tiež si pripísal bonus za zatvorenie čísla 110 a 18-tou šípkou 😉. Tretí leg patril rozbehnutému mladíkovi. Simon krásne skóroval a aj zatváral. Opäť pekné zatvorenie čísla 86 - znova 18-tou šípkou znamenalo otočku na 2:1. A aby tých bonusov nebolo málo, tak aj štvrtý leg Simon pridal ďalší. Zavretie 17-tou šípkou 💪 rozhodlo zápas v prospech Simona 3:1 a postup ďalej 😃. Obaja zahrali krásne šípky s priemerom 72,39 na strane Riša a 76,65 na strane Simona 👏. V ďalšom zápase sa stretli Laco Hájos a Tomi Somogyi. Laco bol presnejší na stredy a začínal. A prvý leg bez problémov patril favoritovi. Laco si pripravil číslo 60 a zatvoril. Tomi sa snažil pri vlastnom podaní o odpoveď, ale jedinú šancu na zatváraní nevyužil. Laco naopak nezaváhal a viedol 2:0. Tretí leg bol posledný. Laco opäť lepšie skóroval, ale double odolávali. Keď už bol Tomi na dostrel tak to Laci vybavil a po výhre 3:0 postúpil ďalej. Štvrtý zápas spojil dvojicu Roman Dobrócsi a Štefan Szabó. Aj tu sme mali favorita na strane Romana, ktorý do zápasu začínal. Prvý leg bol jasne jeho, keď 19-tou šípkou a zatvorením D20 odštartoval zápas. Štefan sa snažil o okamžitú odpoveď, ale zlyhal v koncovke. Roman nezaváhal a súpera potrestal. Mal náskok dvoch legov a podanie naviac. Štefan ale bojoval a opäť mal svoje šance, ale nepadalo mu to a Roman si pripravil 82. Súpera už viac do hry nepustil, lebo toto číslo zavrel a zápas ovládol 3:0 👏. Druhú časť pavúka sme odštartovali zápasom Mareka Purgyho a Paťa Vrábela. Marek bol favoritom zápasu a vybojoval si možnosť do zápasu začínať. A začal veru veľmi pekne. Po 18-tich šípkach mal pripravený D16, ktorý na prvú zavrel a ujal sa vedenia. Lenže... Paťo zlepšil svoju hru a Marekovi sa prestalo dariť na zatváraní. Paťo dal šancu súperovi na navýšenie vedenia, ale Marek odmietol a Paťo trestal. Vyrovnal a na ťahu bol Marek. Opäť skvelý začiatok do legu a po 12-tich šípkach mal skóre 116, pričom súper bol nad 350! Marek ale predviedol neuveriteľné minely na doubloch a Paťo ani neveril, že dostane šancu. Dostal a dokonca na prvú šípku aj využil! Otočil zápas na 1:2 a mal šancu favorita vyradiť. Štvrtý leg bol obojstranne vyrovnaný a Paťo nabudený skvelým návratom využil svoju šancu. Marekovi sa 81 nepodarilo zavrieť, Paťovi 41 áno a jeden z favoritov bol von z hry... Po výhre 3:1 si Paťo pripísal cenný skalp. V šiestom zápase sme si užili plný počet legov. Laco Bazsó vs. Peťo Kacska. Laci otvoril tento zápas a vyrovnaný prvý leg udržal. Peťo ale vzápätí pri svojom podaní dokázal odpovedať a dostal zápas do vyrovnaného stavu - 1:1. Pekný a vyrovnaný zápas pokračoval ďalej. Laci podával a hoci dal šance súperovi, podanie si udržal. Peťo mal asi 12 šípiek na brejk ale nedal. Laci tak viedol 2:1 a Peťo bojoval. Bojoval naozaj skvele. Obaja mohli zavrieť bonusovo do 18-tej šípky, ale nedali a tak Peťo zavrel na vyrovnanie. A dokonca mohol dokonať obrat. Opäť skvelé náhody, ale koncovka. Tá ho stála postup cez Laciho. Deväť šípiek Peťovi odolalo a Laci doublovou dvojkou vydrel postup do štvrťfinále. Siedmy zápas proti sebe postavili dvojicu Marek Lenčéš a Maťo Kulich. Marek začínal do zápasu a hoci mohol svoje podanie udržať, neudržal. Maťo trošku s problémami, ale predsa získal brejk. V druhom legu ešte pridal, rovnako aj Marek a pekný leg ukončil zatvorením čísla 47 Maťo a viedol 2:0. Marek bol na pokraji vyradenia a bojoval ako vedel, ale nešlo mu to tak ako súperovi, ktorý skvele skóroval a po 15-tich šípkach mal pripravené číslo 60 na postup. Maťo nezaváhal a 17-tou šípkou ukončil zápas - 3:0. V poslednom zápase tejto fázy vyzval Peťko Šujdák ml. Mareka Galbavého. Peťko bol na stredy presnejší a začal. Začal slabšie ako súper, ale aj tak svoje podanie podržal. Marek sa trápil na zatváraní a Peťko to využil. A nemuselo zostať len pri tom, pretože Peťko siahal aj na brejk. Marek opäť váhal a Peťko svoje šance dostal, ale nevyužil. Marek po trápení získal leg a vyrovnal. Proti podaniu v treťom legu pridal a lepšie náhody ho dostali skôr na double. Marek tentokrát udržal nervy na uzde a otočil zápas. V poslednom legu si už skúsenejší Marek podanie postrážil a po výhre 3:1 postúpil do osmičky.


Last 8: Súboj juniorských bratov nášho klubu a dvoch super hráčov odštartoval štvrťfinále. Peťo Mészáros vs. Simon Szedlár. Simon do zápasu začínal a obaja ukázali hneď na začiatok skvelé šípky. Peťove 3 náhody 100+ znamenali pripravené číslo 20 na brejk. Podarilo sa a mali sme stav 1:0. Simon ale rovnako ako s Ričim vypálil ešte o level vyššie. Hneď si zobral podanie naspäť brejkom a Peťa nechal mimo zatváranie 😉. Krásny leg na 18 šípiek znamenal stav 1:1 a opäť podával Simon. A že bol rozbehnutý... Po 15-tich šípkach pripravené číslo 90 a aj zatvorené 👏. Otočka stavu na 1:2 pre Simona a čakali sme na odpoveď Peťa. Ako sa na majstra patrí, tak sa nenechal zahanbiť a rýchlo vyrovnal. Pripravil si D18 a bolo 2:2. Tento zápas proste musel ísť do piateho - posledného legu 💪. Tu ale Peťovi došla šťava. Simon využil dokonale tri šípky naviac bez problémov získal výhru nad svojím kamarátom 3:2 a postúpil do semifinále 😉. Simon opäť zahral v pavúku priemer 70+ (72,15 👏). V druhom zápase si skrížili cestu Laci Hájos a Roman Dobrócsi. Ďalší zápas, ktorý šípil vyrovnanú bitku. Laci začínal do zápasu a prvý leg si skúsene podržal. Kým súper zohrával na číslo 69, Laci si už pripravil 44 na vedenie 1:0. Bola to dvadsiata šípka, ktorá odštartovala zápas 💪. A Laci pokračoval. 3 náhody 100+ znamenali náskok do záveru. Laci trošku váhal a dal šancu Romanovi zohrať, ale na double to bolo zvysoka a tak Laci zavrel na 2:0. Roman bojoval ako vedel a snažil sa vrátiť do zápasu, ale Laci mal šťastie na svojej strane a double dobre nastavené. Aj tretí - vlastný leg uhral pre seba a vyhral 3:0. Skóre hovorí jasne, ale zápas bol vyrovnaný. Zápas číslo tri a proti sebe sa postavili Paťo Vrábel a Laco Bazsó. Paťo si brúsil zuby na ďalšieho silného súpera. Laci do zápasu začínal a začal skvele 💪. Hodená 180-tka, príprava na číslo 50 a zatvorené - 1:0. Druhý leg na servise Paťo a šanca na vyrovnanie prišla. Lenže ju premárnil a Laci pripravené číslo 40 zavrel - 2:0. Laci mal výhodu dvoch legov a podanie naviac. A zase prišla šanca pre súpera, ktorý ale po prekvapení v Last 16 nenašiel pokoj na zatváraní a Laci to skúsene využil. Zobral si aj tretí leg a celý zápas po výhre 3:0. Laci tak postúpil do semifinále a čakal na súpera z posledného zápasu, ktorý odohrali Maťo Kulich a Marek Galbavý. Maťo si vybojoval právo začínať a začal. Ale štart mal zlý, na druhej strane Marek výborný. Vytvoril si veľký náskok a aj zatvoril čo znamenalo hneď na úvod brejk - 0:1. Maťo ale pridal. Pridal na skórovaní, ale double - tie mu nešli. Marek tiež čo to prehodil, ale nakoniec dal a bolo 0:2. Do tretieho legu mal výborný vstup podávajúci Maťo a konečne pridal aj double. Dvadsiata šípka znamenala zníženie na 1:2 a oživil šance na postup. Lenže Marek je Marek a keď ku skórovaniu pridá aj double tak je ťažký súper. A štvrtý leg to potvrdil. Pripravil si číslo 82, ktorým rozhodol zápas - 3:1 👏.

Semifinále: Medzi najlepšiu štvorku sa prebojovali Simon, Laci, Laco a Marek. Skvelé obsadenie semifinále sľubovalo pekné zápasy 💪. V úvodnom semifinále si skrížili cestu Simon Szedlár a Laco Hájos. Simon si robil zálusk na prvú ligovú výhru v roku 2024. Na druhej strane Laco s prehľadom na štvrtom mieste tabuľky hrajúci moc dobre. Simon si vybojoval právo začiatku a išlo sa na to. V prvom legu to bola zahrievačka a vyrovnaný leg rozhodlo podanie Simona. Pripravil si číslo 40 a ujal sa vedenia v zápase. Laco sa snažil vzápätí vyrovnať. Obojstranne skvelé náhody a šanca zatvoriť číslo 67, lenže... Laci nezavrel. Zostalo mu 15. Simon čakajúci na čísle 37 vôbec nezaváhal a prvou šípkou zavrel. Dostal sa do vedenia 2:0 a tiahol do finále. Zatiaľ mu ale vlastné podanie nestačilo. Simon dve kolá netrafil double , aby Laco vykresal nádej na obrat zatvorenou D2 - 2:1. A mal servis na dorovnanie. Lenže Simon sa rýchlo oklepal. Pokračoval v pekných náhodoch. Vyrovnaný leg dospel do koncovky, kedy Laco dvomi šípkami mohol vyrovnať. Ale nevyrovnal. D16 netrafil a na rade bol Simon, ktorý nezaváhal a po výhre 3:1 postúpil do finále 👏. V druhom semifinále sa stretli Laco Bazsó a Marek Galbavý. Laci si zahral posledné finále minulého roka a minimálne do finále chcel ísť aj toto kolo. Marek si práve v tomto kole zabezpečil účasť v TOP 8 a ladí formu pred finále celej ligy 💪. V rozhode bol presnejší Laco a začínal. Ale začal slabšie ako jeho súper. Marek využil proti podaniu lepšie skórovanie a hneď Lacovi ukradol podanie. Ujal sa vedenia a navyše podával. Lenže Laco odpovedal rovnakou mincou a vzápätí bolo vyrovnané. Vyrovnaný leg zvládol lepšie v koncovke, kedy si zohral na číslo 40 a vyrovnal - 1:1. Chalani hrali lepšie proti podaniu súpera a Marek to potvrdil hneď v treťom legu. Ďalší brejk na strane Ponča (opäť zavreté číslo 25) a bolo 1:2. Laco ale nezložil zbrane a z klobúka vytiahol ďalší brejk 😁. Štvrtý leg - štvrtý brejk. Omnoho lepšie skóroval ako súper a vybojoval si rozhodujúci leg. Piaty leg opäť mohol dopadnúť ako tie predchádzajúce, len teraz sa Marek v dôležitých momentoch pomýlil. Laci tiež odmietal postup, ale predsa šťastie stálo na jeho strane a otočil zápas na 3:2 👏. Stal sa tak druhým finalistom.


Finále: Štrnáste kolo dospelo do svojho záveru. V poslednom zápase večera sa stretli dvaja skvelí hráči. Simon Szedlár a Laco Bazsó. Simon hral v pavúku naozaj skvele a jeho výkony sa pohybovali nad hranicou 70 bodov (okrem semifinále - 63). Laci si vydrel finále a mal tak opäť šancu vyhrať kolo. Prvý krok spravil víťazným rozhodom na stred a začínal. Lenže úvod zápasu lepšie vyšiel juniorovi. Simon dobre skóroval a pripravil si číslo 32. Laci iba zohral a Simon nečakal. Zavrel a ujal sa vedenia. Simon ešte pridal a druhý leg zahral opäť na výbornú. Laci sa držal rovnako dobre, ale výhoda troch šípiek na strane juniora znamenala zatvorenie 17-tou šípkou a pripísanie ďalšieho bonusu 💪😉. Simon viedol 2:0 a opäť výborné skórovanie proti servisu. Laci bojoval, ale Simonovi sypalo. Vytvoril si veľký náskok, ktorý ale skoro prehajdákal! Vytrápil sa v koncovke, ale predsa zavrel a bolo 3:0. Štvrtý leg obaja predviedli krásne šípky. Simon po 18-tich šípkach na D8 čakajúci na konečný úder. Ale Laci mu to ešte nedovolil. Musel zavrieť číslo 56 a to sa mu aj podarilo. 18-tou šípkou znížil na 3:1 a vykresal a predĺžil finále. Lenže náhody boli silnou stránkou Simona a aj piaty leg zahral výborne. A to aj Laco hral dobre, lenže zohrávka 149 rovno na D16 dala výhodu juniorovi, ktorý neváhal a finále ukončil. Simon si tak vybojoval ďalší triumf v tejto sezóne 👏😃. Finále ukončil s priemerom takmer 74 (Laco nad 65 😉), takže sa zaslúžene radoval z triumfu 💪.


Simonovi srdečne blahoželáme 👏. Predviedol skvelé šípky (pridal veľa bonusov na 14.kole) a teší nás, že juniori hrajú naozaj skvelé šípky 😃. Lacimu ďakujeme za finále, v ktorom bojoval statočne, ale musí si počkať na svoju chvíľu 🙏. Veľmi pekne ďakujeme za návštevu všetkým hráčov a teší nás, že si nachádzate cestu na ligové boje v Šali. Už nás čaká len posledné kolo a absolútne finále. Prídite sa zabaviť aj ďalšiu stredu a spoločne uzavrime jubilejný desiaty ročník 😉. Vždy je o čo hrať a najmä, ide o zábavu 💪. Tešíme sa na Vás. Dovtedy trénujte, hrajte, bavte sa... Čaaaaawte
Vytvorte si webové stránky zdarma!